Aktuality

Mistrovství ČR v twirlingu, leden 2018

Konec ledna je všemi twirlery očekávaný a obávaný termín. Ti nejlepší z nejlepších, úspěšní absolventi náročných mezinárodních mistrovských zkoušek twirlingu, se totiž utkají o tituly Mistrů ČR v twirlingu. Číst dále »

Německo, Thum – 2018

Zájezdovou sezónu roku 2018 zahájil Dechový orchestr mladých opět na hudebním setkání v malebném městě Thum v Německu, kde se konal již 28. ročník setkání hudebníků z různých zemí, různého věku i hudebního zaměření. Číst dále »

Vánoční koncert 2017

 

 

 

Mažoretková a twirlingová SHOW

MISTROVSTVÍ ČR A MISTROVSTVÍ EVROPY V TWIRLINGU 2017, TŘÍDA A

 

Začátek roku je zároveň i začátkem soutěžní sezóny Svazu mažoretek NBTA. Již na leden je tak tradičně plánováno Mistrovství ČR v twirlingu, které je zároveň kvalifikačním kolem pro Mistrovství Evropy. Číst dále »

Soutěže České mažoretkové a twirlingové federace ČMTF

Od roku 2016 jsou mažoretky SDOM Zlín členkami České mažoretkové a twirlingové federace ČMTF, která má právo udělovat nejen titulu Mistrů ČR v disciplínách klasické mažoretky či twirlingu, ale má oprávnění ty nejlepší nominovat i na Mistrovství Evropy. Číst dále »

Německo, Thum – 2017

Zájezdovou sezónu roku 2017 zahájil Dechový orchestr mladých opět na hudebním setkání v malebném městě Thum v Německu, kde se konal již 27. ročník setkání hudebníků z různých zemí, různého věku i hudebního zaměření. Číst dále »

Rockový festiválek piva

I naše mažoretky, zde budou mít své vystoupení. 

Denisa Chytilová – rytmické taneční sólo

Denisa Chytilová – rytmické taneční sólo (MCEU) 2016, 3. místo

Národní šampionát v twirlingu – Lomnice nad Popelkou 2016

Na poslední listopadový víkend roku 2016 byla naplánována první kvalifikační soutěž mažoretek a twirlingu pro soutěžní rok 2017, a to Národní šampionát twirlingu tříd B a C v Lomnici nad Popelkou. Číst dále »


Loga
Zlín.eu Zlínský kra