Mistrovství Moravy a Slezska, Hluk 2015

Letošní kvalifikační kolo Moravy a Slezska na Mistrovství ČR pro sóla a dua padlo na 18.4.
LB_23190V tomto soutěžním roce jsme se na soutěže sóla/dua začali připravovat už v lednu, zájem děvčat z naší skupiny o tyto disciplíny byl ale obrovský a tak i přes relativně dlouhou dobu na přípravu si naše trenérky opravdu mákly a připravily 14 sólových či párových choreografií. Každá jiná, každá něčím specifická a každá poskládaná tak, aby vyhovovala „své“ tanečnici.

Premiéru ve skladbě soutěžních choreografií si vyzkoušely i trenérky střední skupiny – Denisa Kadlecová a Anna Krčmářová a sestavily 2 choreografie pro mladší juniorky.

A jak jsme celkově dopadli? Ze 14 soutěžních choreografií jsme vybojovali 7 postupů na Mistrovství ČR, tři tituly II. Vicemistra Moravy a Slezska, 3 zlaté a 3 bronzové medaile a hlavně skvělé zážitky.

Děkujeme LB_23136všem soupeřkám, protože soutěžit s mažoretkami a twirlerkami, které opravdu umí, je zážitek, děkujeme rodičům a přátelům za podporu i za perfektně vyrobené rekvizity, Lence Doleželové za odborný dohled a hlavně našim trenérkám. Snad pojedeme na úspěšné vlně i na konci května, kdy nás čeká MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY v Ronově nad Doubravou. A toto všechno se mohlo uskutečnit za podpory Statutárního města Zlína.

Držte nám pěsti.

Mažoretky SDOM Zlín


Loga
Zlín.eu Zlínský kra