Všetulská hůlka 2013

13.4.2013 – 4.ročník soutěže „Všetulská hůlka“
Soutěžní rok 2013 pro nás začal velmi, ale opravdu velmi dobře… Sobota 13. 4. 2013 je pro naši skupinu „zlato-stříbrná“ sobota.

Začalo to vítězstvím Aničky Krčmářové na Zlínském tanečním festivalu, což k mažoretkám sice nepatří, ale pochvalu si určitě zaslouží 
A zlatá série pokračovala i nadále – nejmladší skupina mažoretek – miniformace děti (do 10 let) – absolutně zaválela a ukázala, že tyhle děti si svou ZLATOU MEDAILI opravdu zaslouží. V choreografii „Jump in the line“ do toho skočily naplno a předčily na své vůbec první soutěži i mnohem zkušenější týmy.

Dalším želízkem v ohni byla miniformace v juniorské kategorii – i díky neuvěřitelnému tréninkovému trápení se děvčata v choreografii Anny Krčmářové na pohádkové téma vypracovala mezi moravskou špičku a vybojovala další, tento den už druhé ZLATO.

Po obědě následovala nejnáročnější kategorie – miniformace seniorek. Bohužel se nepovedlo pokračovat ve zlatém mámení, ale podařilo se zpestřit tuto sbírku pohárů úžasným STŘÍBREM v seniorské kategorii. Musíme uznat, že stříbro bylo zasloužené – Hranické mažoretky byly opravdu lepším týmem.

Ze soutěže „Všetulská hůlka“ si tedy odvážíme nejen krásné zážitky, většina děvčat vůbec první soutěžní zkušenost, ale hlavně 2 ZLATÉ a jeden STŘÍBRNÝ POHÁR.

Děkujeme tímto všem rodičům za podporu a vykouzlení úžasné atmosféry nejen na soutěži, ale i na zkouškách nebo přípravě na soutěže.


Loga
Zlín.eu Zlínský kra