18.6.2011 – Mažoretka roku 2011 – Poděbrady

Velmi úspěšnou sezónu, ve které jsme získali titul Mistra Moravy a Slezska a medaile za první a druhé místo v tanci s hůlkou a rekvizitami, jsme chtěli zakončit úspěšným tažením v Poděbradech při volbě nej mažoretky roku 2011.

V rámci Zemských finále mažoretkových a twirlingových soutěží bylo vybráno přes 40 nejlepších a nejhezčích mažoretek z Čech i Moravy, které se právě v Poděbradech utkaly o postup do semifinále a následně finále Mažoretky roku.

Za naši skupinu byla nominována Anna Krčmářová, která si užila nejen přípravu, ale i celý soutěžní víkend… A co se vlastně stalo? Místo přípravy na soutěž sjížděla divokou Salzu v Rakousku, odtud okamžitě přejížděla do Poděbrad. V Poděbradech se ztratila a nestihla se zapsat, zmokla, pak dostala šanci ukázat se až na konci startovního pole, postoupila, přespala v koupelně v divadle, neměla CD na sólové vystoupení, protože byla v divadle zamknutá, dostala se ze zajetí skoro jako Indiana Jones, ráno vymyšlené vystoupení v nervozitě popletla a improvizovala (ale výborně!), baterky ve foťáku umřely těsně před jejím představením před porotou…

I tak se ale probojovala mezi 18 nej mažoretek roku 2011 a následuje tak naši bývalou členku Kláru Sobieskou, která byla na tento titul v minulosti nominována několikrát.


Loga
Zlín.eu Zlínský kra