Mažoretky a twirling

Naše mažoretková skupina vznikla v roce 1997 jako nedílná součást Dechového orchestru mladých Zlín. Za dobu své existence tato skupina odchovala již nespočet členek a členů, z nichž někteří pokračují i v profesionální taneční kariéře.

V současné době je pohybová součást SDOM Zlín rozdělena do několika složek – největší složku tvoří mažoretky ve věku od 5 – 25 let, kde začínáme od přípravy a základních prvků až po soutěžní vystoupení na Evropské úrovni. Druhou složkou je twirlingová skupina, která vznikla roku 2014 z jednotlivců z řad mažoretek, od roku 2015 pak funguje i twirlingový tým, který hned ve svém prvním soutěžním roce získal titul Mistra států EU.

V twirlingové skupině je několik členek se splněnými zkouškami na nejvyšší twirlingový level, které jsou tak oprávněny soutěžit na světových soutěžích. Soutěžíme v asociacích NBTA a WBTF a za dobu trvání twirlingové sekce SDOM Zlín jsme již vybojovali několik titulů Mistra i Vicemistra ČR.

mažoretková a twirlingová skupina SDOM Zlín - Mistr států EU - twirl team, Mistr států EU - duo klasická mažoretka, I. Vicemistr států EU - miniformace senior, 1. místo miniformace junior

Mažoretkový i twirlingový sport v sobě spojuje prvky různých tanečních stylů, každý člen prochází baletní i gymnastickou průpravou, zkusí si i standardní, latinsko-americké či folklorní tance. Naše vystoupení tedy nejsou čistě pochodová, klademe důraz na kontakt s publikem a na to, aby se divák bavil. Na našich koncertech a vystoupeních se tady můžete těšit na show program s taneční muzikou, vystoupení s rekvizitami, choreografie s tančícími muzikanty nebo třeba nesmrtelný kankán.

 

Jsme členy Svazu mažoretek.

Soutěže mažoretek

2022

Leden
Moravskotřebovská perla
1. místo, Michaela Jančíková, povinné sólo junior A
1. místo, Michaela Jančíková, rytmické sólo junior A

Březen

Pohár ze zámku

4. místo, miniformace junior, klasická mažoretka

4. místo, duo Terezie Kozlová, Natálie Plačková, klasická mažoretka B

5. místo, miniformace děti, klasická mažoretka

5. místo, sólo Karolína Sedlářová, klasická mažoretka B

Duben

PROSTĚJOV – kvalifikační kolo ČMTF klasická mažoretka

  1. místo, miniformace mladší, kat. B
  2. místo, sólo děti, kat. B, Karolína Sedlářová
  3. místo, duo junior mladší, kat. B, Natálie Plačková, Terezie Kozlová

* všechny choreografie postup na MČR ČMTF

HOLEŠOV – kvalifikační kolo NBTA klasická mažoretka sóla, dua

  1. místo, duo junior mladší C, Natálie Plačková, Terezie Kozlová

2021

Září
Mistrovství ČR v twirlingu NBTA
3. místo, II. Vicemistr ČR, Michaela Jančíková, povinné sólo, junior starší
3. místo, II. Vicemistr ČR, Michaela Jančíková, rytmické sólo, junior starší
* postup na ME Chorvatsko
Říjen
Mistrovství Evropy, Chorvatsko
8. místo, Michaela Jančíková, povinné sólo junior
8. místo, Michaela Jančíková, rytmické sólo junior
Listopad
Kolínský twirlingový pohár
2. místo, Michaela Jančíková, povinné sólo junior starší
3. místo, Michaela Jančíková, rytmické sólo junior starší

2020

Leden
Moravskotřebovská perla, twirling
1. místo, Michaela Jančíková, povinné sólo, junior A
2. místo, Ivona Kováříková, sólo 2 hůlky, junior A
3. místo, Ivona Kováříková, povinné sólo, junior A
3. místo, Pavlína Vavříková, sólo 2 hůlky, junior B
5. místo, Kristýna Pavlíková, povinné sólo, junior mladší C
6. místo, Julie Babíková, povinné sólo, junior mladší C
10. místo, Natálie Brablcová, povinné sólo, junior mladší C

Únor
Národní twirlingový pohár tříd B a C
2. místo, Zuzana Pinerová, Diana Pavlíková, rytmické duo junior mladší B
7. místo, Kristýna Pavlíková, sólo povinná hudba junior mladší C
8. místo, Julie Babíková, sólo povinná hudba junior mladší C
7. místo, Amálie Komínová, rytmické sólo děti C
7. místo, Zuzana Pinerová, rytmické sólo junior mladší B
8. místo, Diana Pavlíková, rytmické sólo junior mladší B
17. místo, Kristýna Pavlíková, rytmické sólo junior mladší C

Slovenský národní šampionát
1. místo, Pavlína Vavříková, sólo 2 hůlky junior mladší
1. místo, Ivona Kováříková, sólo 2 hůlky junior starší
1. místo, Michaela Jančíková, sólo 1 hůlka junior mladší
2. místo, Eliška Krajčová, sólo 1 hůlka junior mladší
1. místo, Ivona Kováříková, sólo 1 hůlka junior starší
1. místo, Michaela Jančíková, rytmické sólo junior mladší
2. místo, Eliška Krajčová, rytmické sólo junior mladší
2. místo, Kristýna Pavlíková, sólo 1 hůlka junior mladší C
3. místo, Julie Babíková, sólo 1 hůlka junior mladší C
2. místo, Amálie Komínová, rytmické sólo děti C
3. místo, Kristýna Pavlíková, rytmické sólo junior mladší C
1. místo, taneční twirlingový tým junior

O Říčanskou pusinku
3. místo, Tereza Polešovská, sólo klasická mažoretka děti
4. místo, Tereza Polešovská, Kateřina Dědková, duo klasická mažoretka děti
5. místo, Eliška Lutonská, Sára Lutonská, duo klasická mažoretka junior
7. místo, Kateřina Dědková, sólo klasická mažoretka děti
7. místo, Zuzana Zehnalová, sólo klasická mažoretka junior
9. místo, Lucie Jedková, sólo klasická mažoretka děti

Od března 2020 byly bohužel veškeré soutěže zastaveny. V průběhu tohoto období jsme se soustředili na vzdělávání vedoucích. Všichni vedoucí a někteří soutěžící a jejich rodiče prošli
řadou odborných seminářů pro mažoretky a twirling pořádaných Svazem mažoretek ČR.
Ivona Bahulová v covidovém období prošla kurzem Trenér mažoretek III. Třídy a na jaře 2021 ho úspěšně zakončila

2019

leden
Mistrovství ČR NBTA v twirlingu
2. místo, I. Vicemistr ČR, Michaela Jančíková, povinné sólo junior mladší
3. místo, II. Vicemistr ČR, Michaela Jančíová, rytmické sólo junior mladší

* postup na ME Itálie

Březen
Slovenský šampionát
1.místo Ivona Kováříková, rytmické sólo junior
1.místo Ivona Kováříková, 2 hůlky junior

* postup na ME Itálie

MČR WBTF v twirlingu
1. místo, Mistr ČR, Michaela Jančíková, freestyle sólo junior 1A
2. místo, Michaela Jančíková, sólo 1 hůlka, junior 1A
2. místo, Ivona Kováříková, sólo 2 hůlky, junior 1A
4. místo, Eliška Krajčová, artistic rhytmic, junior
7. místo, Natálie Kubíková, artistic rhytmic, senior
6. místo, Eliška Krajčová, sólo 1 hůlka, junior 1B
7. místo, Kristýna Pavlíková, sólo 1 hůlka, junior 1B
8. místo, Julie Babíková, sólo 1 hůlka, junior 1B
Freestyle sólo, Diana Pavlíková, Amálie Komínová – bez postupu do finálového kola
Twirlingový tým junior – bez postupu do finálového kola

* Michaela Jančíková postup na Evropský šampionát

Duben
Mistrovství Moravy a Slezska, sóla a dua, klasická mažoretka
2. místo, Tereza Polešovská, Kateřina Dědková, děti B
4. místo, Tereza Polešovská, děti B
8. místo, Zuzana Zehnalová, junior starší B

* postup na MČR Tereza Polešovská, Kateřina Dědková

Mistrovství Evropy NBTA v twirlingu, Itálie
9. místo, Michaela Jančíková, junior mladší, povinné sólo
12. místo, Michaela Jančíková, junior mladší, rytmické sólo

Květen
Moravskotřebovská perla
1. místo Miniformace kadet A
3. místo Velká formace kadet B
3. místo Velká formace junior A
3. místo Sólo děti B Tereza Polešovská
6. místo Sólo junior B Zuzana Zehnalová
6. místo Duo kadet B Polešovská Tereza, Dědková Kateřina
6. místo Duo junior B Císařová Hana, Císařová Tereza

Prosinec
MČR NBTA v twirlingu
2. místo, I. Vicemistr ČR, Michaela Jančíková, rytmické sólo junior mladší
2. místo, I. Vicemistr ČR, Michaela Jančíková, povinné sólo junior mladší
14. místo, Eliška Krajčová, rytmické sólo junior mladší
6. místo, Ivona Kováříková, povinné sólo junior starší
2. místo, Ivona Kováříková, 2 hůlky junior starší

* nominace na Mistrovství světa Michaela Jančíková

2018:

Leden
MČR v twirlingu NBTA:
3. místo Eliška Krajčová, sólo povinná hudba děti, titul II.Vicemistr ČR
5. místo, Eliška Krajčová, rytmické sólo děti
4. místo, Michaela Jančíková, sólo povinná, junior mladší
5. místo, Michaela Jančíková, rytmické sólo, junior mladší

* postup na Mistrovství světa Eliška Krajčová i Michaela Jančíková

Únor
MČR WBTF v twirlingu
1. místo, titul Mistr ČR junior 1, povinné solo, Michaela Jančíková
2. místo, titul I. Vicemistr ČR, freestyle solo děti, Diana Pavlíková
3. místo, titul II. Vicemistr ČR, twirlingový tým
1. místo, pár děti Natálie Brablcová, Zuzana Pinerová
4. místo, pár Kateřina Hádlíková, Lucie Očadlíková
10. místo, freestyle junior 12-17 let, Michaela Jančíková
22. místo, freestyle junior 12-17 let, Kateřina Hádlíková
7. místo, freestyle senior, Ivona Bahulová
5. místo, povinné solo děti, Kristýna Pavlíková
11. místo, povinné solo junior 2, Natálie Kubíková

Březen
Mistrovství světa NBTA v twirlingu
20. místo, Michaela Jančíková, povinné sólo junior mladší
22. místo, Eliška Krajčová, povinné sólo děti

Kvalifikační kolo ČMF Prostějov
2. místo Veronika Krejčířová, sólo klasická mažoretka děti, kategorie B
2. místo Miniformace kadet, kategorie A
3. místo Velká formace kadet, kategorie A
3. místo Miniformace kadet, kategorie B
3. místo Velká formace junior, kategorie A
3. místo Miniformace senior, kategorie A

Duben
Mistrovství Moravy a Slezska sóla, dua klasická mažoretka
1. místo, Ivona Bahulová, sólo klasická mažoretka senior
3. místo, Veronika Krejčířová, sólo klasická mažoretka minimažoretky

* postup na MČR Ivona Bahulová

O poklad Hanáckých Atén
1.místo, miniformace senior klasická mažoretka
2. místo, velká formace kadetky
3. místo, velká formace senior
3. místo, miniformace kadet
3. místo, sólo Veronika Krejčířová
3. místo, duo Hana Císařová, Tereza Císařová

Květen
MČR sóla, dua klasická mažoretka
2. místo, titul I. Vicemistr ČR, duo rekvizity junior, Michaela Jančíková, Eliška Krajčová
2. místo, titul I. Vicemistr ČR, sólo rekvizity junior, Michaela Jančíková
6. místo, Ivona Bahulová, sólo klasická mažoretka senior

* Michaela Jančíková, Eliška Krajčová – postup na ME v Chorvatsku

Červen
Mistrovství ČR ČMTF
1. místo, Michaela Jančíková a Eliška Krajčová – duo s rekvizitou junior
1. místo, Michaela Jančíková, sólo s rekvizitou junior

Červenec
Evropský pohár WBTF
3. místo, povinné sólo junior 1, Michaela Jančíková

Říjen
Mistrovství Evropy mažoretek, Chorvatsko
4. místo, sólo rekvizity junior, Michaela Jančíková
5. místo, duo rekvizity junior, Michaela Jančíková, Eliška Krajčová

Listopad
Národní šampionát tříd B a C v twirlingu
1. místo, twirlingový tým, děti B
1. místo, twirlingový tým, junior B
4. místo, Diana Pavlíková, rytmické sólo děti B
6. místo, Natálie Kubíková, rytmické sólo senior B
8. místo, Julie Babíková, junior mladší C
12. místo, Kristýna Pavlíková, junior mladší C

2017:

1. místo Taneční twirlingový tým děti, kategorie B, Národní twirlingový pohár 2017

1. místo Natálie Brablcová a Eliška Krajčová, rytmické taneční duo, kategorie B, Národní twirlingový pohár 2017

2. místo Taneční twirlingový tým junior, kategorie B, Národní twirlingový pohár 2017

2. místo Diana Pavlíková, rytmické taneční sólo, kategorie B, Národní twirlingový pohár 2017

2. místo Nathalie Kubíková, sólo povinná hudba, kategorie C, Národní twirlingový pohár 2017

3. místo Denisa Chytilová, sólo povinná hudba, kategorie B, Národní twirlingový pohár 2017

3. místo Barbora Horáková a Zuzana Pinerová, duo povinná hudba, kategorie C, Národní twirlingový pohár 2017

1. místo Miniformace kadet, kategorie A, MČR České mažoretkové federace – titul MISTR ČR 2017

1. místo Ivona Bahulová, sólo klasická mažoretka senior, kategorie A, MČR České mažoretkové federace – titul MISTR ČR 2017

1. místo Michaela Jančíková, sólo s rekvizitou kadet, MČR České mažoretkové federace + cena poroty

1. místo Eliška Krajčová a Michaela Jančíková, duo s rekvizitou kadet, MČR České mažoretkové federace + cena poroty

2. místo Miniformace děti, kategorie A, MČR České mažoretkové federace – titul I.Vicemistr ČR 2017

3. místo Formace kadet, kategorie A, MČR České mažoretkové federace – titul II.Vicemistr ČR 2017

3. místo Miniformace senior, kategorie A, MČR České mažoretkové federace – tiutl II. Vicemistr ČR 2017

3. místo Hana Císařová a Tereza Císařová, duo klasická mažoretka kadet, kategorie B, MČR České mažoretkové federace

2. místo Eliška Krajčová a Michaela Jančíková , duo s rekvizitou děti, Mistrovství České republiky NBTA – titul I. Vicemistr ČR 2017

3. místo Michaela Jančíková, sólo s rekvizitou děti, Mistrovství České republiky NBTA – titul II. Vicemistr ČR 2017

1. místo Twirlingový tým, kategorie B, Twirlingový pohár WBTF

1. místo Lucie Očadlíková, sólo 2 hůlky senior, kategorie B, Twirlingový pohár WBTF

1. místo Lucie Očadlíková a Lucie Čepická, Artistic pair senior, kategorie B, Twirlingový pohár WBTF

2. místo Denisa Chytilová a Kateřina Hádlíková, Artistic pair senior, kategorie B, Twirlingový pohár WBTF

2. místo Denisa Chytilová, sólo 2 hůlky senior, kategorie B, Twirlingový pohár WBTF

1.  místo Eliška Krajčová a Natálie Brablcová, Artistic pair kadet, kategorie C, Mistrovství České republiky ČTF

1. místo Michaela Jančíková, Solo kadet, kategorie B, Mistrovství České republiky ČTF

1. místo Michaela Jančíková, Freestyle solo kadet, kategorie B, Mistrovství České republiky ČTF + cena poroty

1. místo Leona Kubíková, Solo junior, kategorie C, Mistrovství České republiky ČTF

1. místo Denisa Chytilová, Solo 2 hůlky senior, kategorie B, Mistrovství České republiky ČTF

1. místo Denisa Chytilová a Kateřina Hádlíková, Artistic pair senior, kategorie B,  Mistrovství České republiky ČTF

2. místo Lucie Očadlíková, Solo 2 hůlky junior, kategorie B,  Mistrovství České republiky ČTF

2. místo Nathalie Kubíková , Solo junior, kategorie B, Mistrovství České republiky ČTF

3. místo Twirlingový tým, kategorie B, Mistrovství České republiky ČTF

3. místo Denisa Chytilová, Freestyle solo senior, kategorie B, Mistrovství České republiky ČTF

1. místo Miniformace kadet, kategorie A,kvalifikační kolo na MČR České mažoretkové federace

1. místo Miniformace miniděti, kategorie A,kvalifikační kolo na MČR České mažoretkové federace

2. místo Miniformace senior, kategorie A,kvalifikační kolo na MČR České mažoretkové federace

2. místo Formace kadet, kategorie A,kvalifikační kolo na MČR České mažoretkové federace

2. místo Kateřina Hádlíková, sólo klasická mažoretka senior, kategorie A, kvalifikační kolo na MČR České mažoretkové federace

2. místo Diana Pavlíková a Amálie Komínová, duo klasická mažoretka kadet, kategorie B,kvalifikační kolo na MČR České mažoretkové federace

3. místo Kateřina Brázdilová a Dominika Změlíková, duo klasická mažoretka kadet, kategorie B,kvalifikační kolo na MČR České mažoretkové federace

3. místo Mistrovství Moravy a Slezska 2017, sólo klasická mažoretka, senior – Denisa Chytilová, zisk titulu II. VICEMISTR Moravy a Slezska 2017

1. místo Miniformace junior “ O poklad Hanáckých Atén“

2. místo Formace kadet “ O poklad Hanáckých Atén“

2. místo Miniformace děti “ O poklad Hanáckých Atén“

2. místo Miniformace senior“ O poklad Hanáckých Atén“

3. místo Kateřina Hádlíková, sólo klasická mažoretka senior, “ O poklad Hanáckých Atén

1. místo Miniformace miniděti “ Všetulská hůlka 2017″

2. místo Michaela Jančíková, sólo povinná hudba, kategorie A, zisk titulu I.vicemistr ČR 2017

3. místo Michaela Jančíková, rytmické taneční sólo , kategorie A, zisk titulu II.vicemistr ČR 2017

2016:

1. místo Natálie Brablcová a Eliška Krajčová, duo povinná hudba, kategorie C, Národní twirlingový pohár 2016

2. místo Taneční twirlingový tým, kategorie B, Národní twirlingový pohár 2016

2. místo Nathalie Kubíková, sólo povinná hudba, kategorie C, Národní twirlingový pohár 2016

2. místo Denisa Chytilová, sólo 2 hůlky, kategorie B, Národní twirlingový pohár 2016

2. místo Diana Pavlíková, X trut, kategorie C, Národní twirlingový pohár 2016

2. místo Denisa Chytilová a Kateřina Hádlíková, duo povinná hudba, kategorie B, Národní twirlingový pohár 2016

3. místo Leona Kubíková, sólo povinná hudba, kategorie C, Národní twirlingový pohár 2016

1. místo Mistrovství států Evropské unie 2016, taneční twirlingový tým senior, zisk titulu Mistr států Evropské unie

1. místo Mistrovství států Evropské unie 2016, miniformace junior

1. místo Mistrovství států Evropské unie 2016, rytmické taneční duo, senior, Lucie Očadlíková a Lucie Čepická, zisk titulu Mistr států Evropské unie

1. místo Mistrovství států Evropské unie 2016, duo klasická mažoretka, kadet, Michaela Jančíková a Barbora Horáková, zisk titulu Mistr států Evropské unie

2. místo Mistrovství států Evropské unie 2016, miniformace senior, zisk titulu I.Vicemistr států Evropské unie

3. místo Mistrovství států Evropské unie 2016, rytmické taneční sólo, senior Ivona Bahulová

3. místo Mistrovství České republiky 2016 v miniformacích, senior

1. místo Mistrovství České republiky 2016 v miniformacích, junior

1. místo Mistrovství České republiky 2016 v miniformacích, miniděti

3. místo Mistrovství České republiky 2016, sólo s rekvizitou, děti – Michaela Jančíková – zisk titulu II.VICEMISTR ČR

3. místo Mistrovství České republiky 2016, duo s rekvizitou, děti – Michaela Jančíková a Barbora Horáková – zisk titutlu II.VICEMISTR ČR

1. místo Mistrovství Moravy a Slezska 2016, sólo s rekvizitou, junior starší – Nathalie Kubíková

1 .místo Mistrovství Moravy a Slezska 2016, sólo s rekvizitou, děti – Michaela Jančíková

2. místo Mistrovství Moravy a Slezska 2016, duo s rekvizitou, děti – Barbora Horáková a Bára Janošíková

1. místo Mistrovství Moravy a Slezska 2016, duo klasická mažoretka, miniděti – Barbora Horáková a Kateřina Brázdilová

3. místo Mistrovství Moravy a Slezska 2016, sólo klasická mažoretka, junior starší – Denisa Chytilová, zisk titulu II. VICEMISTR Moravy a Slezska

3. místo Mistrovství Moravy a Slezska 2016, duo s rekvizitou, junior starší – Denisa Chytilová a Lucie Čepická, zisk titulu II. VICEMISTR Moravy a Slezska

3. místo miniformace děti – 7. ročník soutěže „Všetulská hůlka“

2. místo miniformace junior – 7. ročník soutěže „Všetulská hůlka“

3. místo miniformace senior – 7. ročník soutěže „Všetulská hůlka“

1. místo Soutěž států Evropské unie (MCEU), základní kolo, miniformace junior, kategorie B

1. místo Soutěž států Evropské unie (MCEU), základní kolo,twirlingový tým senior, kategorie A

1. místo Soutěž států Evropské unie (MCEU), základní kolo,duo klasická mažoretka, minikadetky, kat.A – Barbora Horáková a Michaela Jančíková

2. místo Soutěž států Evropské unie (MCEU), základní kolo,sólo klasická mažoretka, junior, kat.B – Justýna Divilková

2. místo Soutěž států Evropské unie (MCEU), základní kolo,rytmické sólo, junior, kat.A – Michaela Jančíková

2. místo Soutěž států Evropské unie (MCEU), základní kolo, rytmické sólo, senior, kat.B – Ivona Bahulová

2. místo Soutěž států Evropské unie (MCEU), základní kolo,rytmické duo, senior, kat. A – Lucie Očadlíková a Lucie Čepická

2. místo Soutěž států Evropské unie (MCEU), základní kolo,miniformace senior, kategorie A

3. místo Soutěž států Evropské unie (MCEU), základní kolo, sólo klasická mažoretka, junior, kat.B – Adéla Kadlčáková

3. místo Soutěž států Evropské unie (MCEU), základní kolo, rytmické sólo, senior, kat.A – Denisa Chytilová

3. místo Soutěž států Evropské unie (MCEU), základní kolo,sólo klasická mažoretka, senior, kat.A – Denisa Chytilová

2. místo MČR v twirlingu rytmické sólo, kategorie A – Michaela Jančíková, zisk titulu I.vicemistr České republiky

3. místo MČR v twirlingu sólo baton povinná hudba, kategorie A – Michaela Jančíková, zisk titulu II.vicemistr České republiky

2015:

2. místo  MČR v twirlingu  duo baton povinná hudba, kategorie B – Denisa Chytilová a Kateřina Hádlíková

2. místo  MČR v twirlingu  sólo baton povinná hudba, kategorie C – Nathalie Kubíková

3. místo MČR v twirlingu  rytmické duo, kategorie C – Lucie Čepická a Kateřina Hádlíková

1. místo sólo klasická mažoretka senior Denisa Chytilová – Majorettes show Všetuly 2015

1. místo sólo klasická mažoretka děti Michaela Jančíková – Majorettes show Všetuly 2015

2. místo duo klasická mažoretka děti Barbora Horáková a Michaela Jančíková – Majorettes show Všetuly 2015

2. místo sólo s rekvizitou junior Nathalie Kubíková – Majorettes show Všetuly 2015

2. místo sólo klasická mažoretka senior Ivona Bahulová – Majorettes show Všetuly 2015

3. místo sólo klasická mažoretka junior Kateřina Hádlíková – Majorettes show Všetuly 2015

2. místo trio senior – Dřevohostická medaile 2015

2. místo miniformace junior – Dřevohostická medaile 2015

2. místo sólo klasická mažoretka kadet Michaela Jančíková – Dřevohostická medaile 2015

3. místo duo klasická mažoretka kadet Barbora Horáková a Michaela Jančíková – Dřevohostická medaile 2015

1. místo  Mistrovství České republiky 2015 v Miniformacích, junior

1. místo Mistrovství České republiky 2015 v Miniformacích, děti mladší

2. místo Mistrovství České republiky 2015 v Miniformacích, senior

3. místo Mistrovství České republiky 2015 v Miniformacích, děti starší

1. místo Mistrovství Moravy a Slezska 2015, duo klasická mažoretka, miniděti – Michaela Jančíková a Barbora Horáková

1. místo Mistrovství Moravy a Slezska 2015, sólo s rekvizitou, děti – Michaela Jančíková

1. místo Mistrovství Moravy a Slezska 2015, sólo s rekvizitou, junior starší – Denisa Chytilová

3. místo Mistrovství Moravy a Slezska 2015, sólo klasická mažoretka, děti, zisk titulu II.vicemistr Moravy a Slezska – Michaela Jančíková

3. místo Mistrovství Moravy a Slezska 2015, sólo klasická mažoretka, junior starší, zisk titulu II.vicemistr Moravy a Slezska – Denisa Chytilová

3. místo Mistrovství Moravy a Slezska 2015, duo s hůlkou, junior mladší, zisk titulu II.vicemistr Moravy a Slezska – Lucie Čepická a Nicole Pavlíčková

1. místo miniformace senior – 6. ročník soutěže „Všetulská hůlka“

2. místo miniformace senior – 6. ročník soutěže „Všetulská hůlka“

2. místo miniformace děti starší – 6. ročník soutěže „Všetulská hůlka“

3. místo formace děti mladší –  6. ročník soutěže „Všetulská hůlka“

4. místo MČR v twirlingu  sólo baton povinná hudba, kategorie B – Denisa Chytilová

2014:

2. místo duo baton senior Ivona Bahulová a Denisa Chytilová – 2. ročník charitativní soutěže „O Fryštácké srdce“

4. místo miniformace senior – 2. ročník charitativní soutěže „O Fryštácké srdce“

1. místo sólo s rekvizitou junior Kateřina Hádlíková – O pohár města Hranice 2014

4. místo sólo s rekvizitou junior Nicole Pavlíčková – O pohár města Hranice 2014

2. místo sólo s rekvizitou kadet Michaela Jančíková – O pohár města Hranice 2014

2. místo miniformace senior – O pohár města Hranice 2014

2. místo miniformace junior – O pohár města Hranice 2014

3. místo miniformace junior – O pohár města Hranice 2014

4. místo miniformace kadet – O pohár města Hranice 2014

3. místo miniformace senior – Dřevohostická medaile 2014

2. místo Národní šampionát České republiky – miniformace děti starší

1. místo miniformace junior – 5. ročník soutěže „Všetulská hůlka“

2. místo miniformace senior – 5. ročník soutěže „Všetulská hůlka“

1. místo Mistrovství Moravy a Slezska 2014, duo s hůlkou a rekvizitami, senior – Národní šampionát mažoretek a twirlingu

1. místo Mistrovství Moravy a Slezska 2014, sólo s hůlkou a rekvizitami, děti – Národní šampionát mažoretek a twirlingu

2. místo Mistrovství Moravy a Slezska 2014, sólo s hůlkou a rekvizitami, minimažoretky – Národní šampionát mažoretek a twirlingu

2. místo miniformace junior – „O Brněnskou dračici“

2013:

1. místo miniformace děti – 4. ročník soutěže „Všetulská hůlka“

1. místo miniformace junior – 4. ročník soutěže „Všetulská hůlka“

2. místo miniformace senior – 4. ročník soutěže „Všetulská hůlka“

3. místo formace pompom junior – 1. ročník charitativní soutěže „O Fryštácké srdce“

4. místo miniformace děti – 1. ročník charitativní soutěže „O Fryštácké srdce“

4. místo miniformace senior – 1. ročník charitativní soutěže „O Fryštácké srdce“

2012:

4. místo na Mistorvství ČR v twirlingu mažoretek – sólo na povinnou hudbu,  kategorie senior

3. místo a zisk titulu 2. Vícemistr Moravy a Slezka – sólo s hůlkou rekvizitami, kategorie děti

5. místo – Mistrovství Moravy a Slezska – sólo s hůlkou rekvizitami, kategorie senior

Další nominace na Mažoretku roku 2012

2011:

1.Místo na Mistrovství Moravy a Slezska twirlingu a mažoretek v sóle s hůlkou a rekvizitami,

zisk titulu Mistr Moravy a Slezska

2.Místo na Mistrovství Moravy a Slezska twirlingu a mažoretek v duu s hůlkou a rekvizitami

5.Místo na Mistrovství Moravy a Slezska twirlingu a mažoretek v klasické mažoretce sólo

5. Místo na Mistrovství Moravy a Slezska twirlingu a mažoretek v rytmickém tanečním duu

Další nominace na Mažoretku roku 2011

2010:

obhajoba titulu 2. Vicemistra Moravy a Slezska v tanečním duu s rekvizitou

5. Místo na Mistrovství ČR mažoretek v tanečním duu s rekvizitou

2009:

Zisk titulu 2. Vicemistr Moravy a Slezska v tanečním duu s rekvizitou

2008:

5. Místo na Mistrovství Moravy a Slezska v tanečním solu s rekvizitou

4. Místo na Mistrovství ČR mažoretek v tanečním duu s rekvizitou

2006

6. Místo na Mistrovství Moravy a Slezska v tanečním duu s rekvizitou


Loga
Zlín.eu Zlínský kra